Bądź na bierząco - RSS

Drzwiczki dla kotów i małych psów Magnetic Deluxe

grudzień 30th, 2011 Kategoria dla psa, dla psów

Chcesz skończyć z podrapanymi przez kota lub małego psa ramami okiennymi, drzwiami oraz pobrudzonymi szybami? Nie chcesz, żeby Twój pupil stał na zewnątrz domu i czekał głodny, zmarznięty lub zmoknięty, aż ktoś go zauważy i wpuści do środka? A może masz kilka zwierząt i męczy Cię już ciągłe wstawanie i wpuszczanie lub wypuszczanie co chwilę Twoich pupili do domu? Poniżej przedstawiamy doskonałe rozwiązanie na takie codzienne problemy. Idealnym rozwiązaniem są automatyczne, magnetyczne drzwiczki Magnetic Deluxe dla kota lub małego psa amerykańskiej marki Staywell. Ta praktyczna rzecz jaką są nowoczesne drzwiczki dla kota lub mniejszego psa odmieni Twoje życie, a także życie Twojego pupila. Drzwiczki Magnetic Deluxe umożliwią wchodzenie i wychodzenie Twojego pupila do mieszkania, w każdej wybranej dla niego chwili, dzięki zbliżeniu specjalnego klucza magnetycznego.

Magnetyczne drzwiczki dla kotów i małych psów

Klucz ten występuje w formie zawieszki, którą należy przyczepić do obroży Twojego pupila. Te nowoczesne drzwiczki otwierają się w momencie zbliżenia się klucza magnetycznego do drzwiczek, czyli w chwili w jakiej Twój pupil podejdzie do magnetycznych drzwiczek. Najważniejsze jest to, że każdy z Twoich zwierząt posiadający zawieszkę magnetyczną może dowolnie korzystać z przejścia wchodząc i wychodząc z mieszkania. Magnetyczny klucz również chroni dom przed nieproszonymi gośćmi, czyli obcymi kotami, psami lub małymi dzikimi zwierzętami. To nowoczesne przejście dla zwierząt ma wiele trybów pracy, z których możesz korzystać w zależności od Twoich potrzeb. Jednym z rozwiązań jest ustawienie przejścia tak, aby działało w obie strony, czyli Twój pupil będzie mógł dowolnie wchodzić i wychodzić.

Kolejnym z rozwiązań jest ustawienie drzwiczek, tak aby działały tylko w jedną stronę jako wyjście lub wejście. Przejście to również można całkowicie zamknąć, tak aby żadne ze zwierząt nie mogło wejść ani wyjść. Przejście to przeznaczone jest dla mniejszych pupili o wadze do 7 kg, czyli dla kotów i małych psów. Całkowita szerokość drzwiczek to zaledwie 25,2 cm, natomiast całkowita wysokość tego przejścia wynosi 24,1 cm. Drzwiczki te mogą być montowane w wielu miejscach np. w drzwiach drewnianych oraz wykonanych z PVC, a także w ścianie lub w szybie. Nie zaleca się jednak montażu tego modelu w drzwiach metalowych, ze względu na klucz magnetyczny, który mógłby przestać spełniać swoją funkcję.


Napisz Komentarz